MUUDATUSI FENNO-UGRIAS

MTÜ Fenno-Ugria Asutuses on viimase infolehe numbri ilmumisest saadik toimunud mitmeid muudatusi.

Esiteks, Fenno-Ugria jäi EVEA panga pankroti ohvriks ning kaotas sellega osa oma tegevuseks vajaminevat raha.

Teiseks, direktor Himot Lippur vabastati omal soovil 6. novembril 1998. Alates möödunud aasta detsembrist täidab direktori kohuseid Krista Sürje.

Kolmandaks, samast kuupäevast kehtestas Fenno-Ugria juhatus säästurežiimi ning lubas teha ainult möödapääsmatuid kulutusi. Et infolehe väljaandmine ei ole möödapääsmatu kulutus, jäi ilmumata möödunud aasta viimane number, mille materjal on peaaegu tervikuna (välja arvatud keelenurk ja ristsõnad, mida loodame avaldada edaspidi) liidetud käesolevasse.

Neljandaks, alates käesoleva aasta algusest paikneb Fenno-Ugria Tartu keskus korporatsioon Ugala majas, aadressiga Kuperjanovi 16, telefoninumber on endiselt (27) 420380, elektronposti aadress on samuti endine: ylle@haldjas.folklore.ee

Viiendaks on muutunud Fenno-Ugria telefoninumbrid Tallinnas. Uued numbrid on: (2) 6445119 (üldnumber: Krista Sürje, Jaak Prozes, Eha Viluoja), (2) 6449270 (SURI: Andres Heinapuu, Sven-Erik Soosaar), faksinumber on (2) 6448322.
 
 
Fenno-Ugria direktori kohusetäitja Krista Sürje on lõpetanud 1975. aastal TPI ehitusteaduskonna, olnud firma Antti-Teollisuus OY esindaja-müügijuht Baltimaades, rahvusvahelise põllumajandustehnika messi AGROTEC ‘98 projektijuht ja Kesko Eesti AS turundusjuht, lisaks on ta osutanud konsultatsiooni- ja müügiteenuseid põllumajandustehnika ja kinnisvara alal füüsilisest isikust ettevõtjana. Ta valdab soome, inglise ja vene keelt. Vabal ajal tegeleb spordi ja enesetäiendusega.

il
"Fenno-Ugria Infoleht" 1999/1